Hederstegn i NSFF og NFFF

Navn i kursiv er ikke-aktive medlemmer.

Hederstegn NSFFENSFFENSFFENSFFENSFFENSFFENSFFEsNSFF
AutorANSFFENSFFENSFF/bENSFF/sENSFF/gENSFF/pEsNSFFMNSFFHonENSFFÆresmedlem
Roald Synnevåg1997199720152016201720181995201819972007
Tor Henning Olsen20022005199320052007
Jan Standal20102012199320102013
Unni Brekke20122012201020122014
Halvor Larsen20122014
Kari Mikalsen2002200520022005
Tom Jarane20152015201620122015
Arne Bergo20162016201920192019
Knut Dalen1997
Terje Bergesen2009
Terje Øen2013
Bente Nedrebø201820182020
Irene Sande Osberg20152015
Jim Hansen20162016
Bjørn Reidar Olsson20202020
Rune Fjæreide1997
Audun Nygaard2013
Frederic Verhelst2015
Gunnar Bye2018
Kristin Risa2018
Eli Sørensen2019
John Vint2019
Vibeke Seldal2019
Morten Tellefsen2020
Hederstegn NFFF
AutorNSMiF/bNSMiF/sNSMiF/gMNFF/bMNFF/sMNFF/gHonENFFFÆresmedlem
Roald Synnevåg2018201920202018
Halvor Larsen2018
Arne Bergo20192020
Bente Nedrebø201920202021
Morten Tellefsen2020
Nasjonale plaketter
BronseSølvGullBronse med rød emaljeSølv med rød emaljeGull med rød emalje
Autor25 poeng50 poeng100 poeng200 poeng300 poeng400 poeng
Roald Synnevåg1990199420002001 20162017
Audun Nygaard2011201220132017
Arne Bergo2013201520172020
Rune Fjæreide199219942001
Kari Mikalsen199220012004
Jan Standal200620072012
Unni Brekke200620112014
Kristin Risa201720172017
Gunnar Bye201520172020
Espen Lossius201920192020
Tor Henning Olsen19932000
Tom Jarane20112014
Irene Sande Osberg20142015
Jim Hansen20142015
Runar Brunslid20012017
Simen Soltvedt20152017
Bente Nedrebø20162017
Vibeke Seldal20162017
John Vint20162018
Eli Sørensen20172018
Oddhild Lien20172020
Magne Haveraaen2006
Tine-Irlin Christensen2006
Annie Elisabeth Bjørklund2010
Kari Bernardini2012
Einar Helge Osland2013
Kenneth Rivenes2013
Bente Nedrebø2016
Rune Eide2016
Halvor Larsen2017
Janne Monsen2017
Bjørn Reidar Olsson2018
Morten Tellefsen2018
Astrid Bergo 2019
Frid Ellingsen2020
Internasjonale plaketter
BronseSølvGullBronse med blå emaljeSølv med blå emaljeGull med blå emalje
Autor25 poeng50 poeng100 poeng250 poeng500 poeng1000 poeng
Roald Synnevåg19921994199720072011 2014
Arne Bergo20122012201320132014 2015
Tom Jarane20092010201120142016
Bente Nedrebø20122012201320142016
Irene Osberg20132013201420142018
Asbjørn M. Olsen20202020202020202020
Rune Eide2011201220132014
Jim Hansen2013201320132014
Bjørn Reidar Olsson201820182019
Morten Tellefsen2018201920202020
Jan Standal200720082009
Kari Bernardini201020102011
Olav Døskeland200820082012
Torbjørn Helgesen201020112012
Roy Nybruket201420152016
John Vint201320132017
Vibeke Seldal201720172017
Merja Olsson201820182019
Espen Lossius201720182020
Audun Nygaard201220202020
Unni Brekke200920102021
Frid Ellingsen201320142021
Eli Sørensen201420142021
Kari Mikalsen19992001
Tor Henning Olsen20002002
Magne Haveraaen20032011
Geir Brekke20102011
Simen Soltvedt20142014
Janne Monsen20152016
Torsten Porwel20182018
Astrid Bergo20192019
Gunnar Bye20212021
Kristin Risa20212021
Arne Vetaas2012 2013
Terje Bergesen2001
Einar Helge Osland2010
Henning Rasmussen2010
Marianne Sleire2010
Annie Elisabeth Bjørklund2011
Endre M. Lidal2011
Johan Odvar Odfjell2011
Kenneth Rivenes2011
Chalee Hansen2016
Knut Henrik Andersen2016
Eva Virkesdal Eidsheim2018
Arne Skinlo2019
Internasjonale plaketter forts.
Bronse med grønn emaljeSølv med grønn emaljeGull med grønn emaljeBronse med Gul emaljeSølv med gul emaljeGull med gul emalje
Autor1500 poeng2000 poeng2500 poeng3000 poeng4000 poeng5000 poeng
Roald Synnevåg201520152016201620172017
Arne Bergo201620172019
Internasjonale plaketter forts.
Bronse med Orange emaljeSølv med Orange emaljeGull med Orange emalje
Autor6000 poeng7000 poeng8000 poeng
Roald Synnevåg201820192020